Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Odyoloji Derneği Yeni Dönem
Yeni faaliyet programımızla ilgili detaylar.
Slide background
Slide background
İşitme Kaybında Erken Teşhis
Ailenin bilinçli yaklaşımı çok önemlidir.
Slide background
Slide background
ÜYELİK KOŞULLARI / ODYOLOJİ VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI DERNEĞİ

Derneğe üye olma koşulları ve üyelik türleri aşağıda verilmiştir.
 

Asıl Üye

Odyoloji veya konuşma bozuklukları alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte olanlar, bu alanlarda lisans, yüksek lisans veya doktora derecesi almış olanlar Derneğe asıl üye olabilirler. Asıl üye Dernek üyeliğinin gerektirdiği her türlü yükümlülükleri üstlenmiş ve üyelik sorumluluğu ile haklarından yararlanan üyedir. Asıl üyenin hakları, gereken koşulları içermek kaydı ile her türlü göreve aday olmak ve oy kullanmayı; yükümlülükleri ise, Genel Kurul toplantılarına katılmayı, ödentisini zamanında ödemeyi, Derneğin amaç ve çalışma konularına bağlı olarak çaba harcamayı ve Derneğin toplum içindeki olumlu görüntüsünü sürdürme ilkelerini kapsar.

Onursal Üye

Derneğe asıl üye olamayan, aşağıda özellikleri tanımlı kişiler Yönetim Kurulunun oybirliği ile alacağı kararla Derneğe Onursal Üye olabilirler.

Onursal Üyeler, giriş ödentisi ve yıllık ödentileri isterlerse öderler, toplantılara katılır, söz alır, görüşlerini ifade eder, ancak Dernek organlarına seçme ve seçilme hakkına sahip olamazlar.

 

Öğrenci Üye

Odyoloji veya dil-konuşma bozuklukları alanında öğrenim gören lisans öğrencileri Yönetim Kurulunun alacağı kararla Derneğe Öğrenci Üye olabilirler. Öğrenci Üyeler, giriş ödentisi ve yıllık ödentileri isterlerse öderler, toplantılara katılır, söz alır, görüşlerini ifade eder, ancak Dernek organlarına seçme ve seçilme hakkına sahip olamazlar.

BİZİ TAKİP EDİN
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
E-BÜLTEN ÜYELİK
E-bülten Listemize Kayıt Olun.
BİZE ULAŞIN
Büyükdere Cd. Tankaya Apartmanı No:14 Kat:1 80260 Şişli / İstanbul
Telefon : (212) 233 11 26
Copyright © 2015 Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Derneği